در سیستم شیشه های بدون فریم محیط بالکن خود را مطابق میل خود طراحی خواهید کرد و از مزایای عایق شدن بالکن بهره‌مند خواهید شد.

سیستم بالکن شیشه ای جام تراس شامل دو پروفیل عمودی است که بصورت تکیه گاه روی سقف، نرده و یا کف ساختمان جاسازی می‌شود. شیشه سکوریت در قاب آلومینیومی جاسازی می‌شود، شیشه سکوریت هایی با ضخامت 6-8-10-12 میلی‌متر که متناسب با کاربرد و فضای بالکن شما بهترین انتخاب را برای باز شدن و تاشدن شیشه ها فراهم می‌سازد. پنل شیشه ای اول براحتی در امکان چرخش 90 درجه را دارد و براحتی در کنار فریم قرار میگیرد. بقیه شیشه ها نیز که برای حفظ زیبایی بالکن و نمای ساختمان هم اندازه برش داده شده اند صورت یک اسلاید امکان حرکت به طرفین فریم را دارد. زمانی که هر یک از شیشه ها صورت افقی به یک سمت حرکت داده می‌شوند، لولاها بصورت پیوسته در ارتباط با شیشه هستند و امکان باز شدن کامل شیشه ها فراهم می‌شود. حرکت شیشه ها به سمت داخل امکان نظافت آسان و راحت شیشه ها را فراهم می‌سازد.

جام وال.جام تراس

namakaran.agآلومینیوم ترمال بریکبازسازی ساختمانباسازی ساختمانپروفیل UPVCپروفیل آلومینیومپروفیل آلومینیوم اختصاصیتعویض پنجره های قدیمیتعویض دو جدارهتوری پلیسهتوری پنجرهتوری ثابتتوری رولینگجام بالکنیجام تراسحفاظ تزاسدکوراسیون داخلیشیشه باد بندشیشه تاشوشیشه تراسنرده شیشه اینوسازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *